Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lac1

    csendes tag

    válasz Aryes #5258 üzenetére

    Rá van szitázva az elektronikára hátul. Ide tudnám ráforrasztani, csak ez mint utolsó utáni megoldásként jelenik meg nálam.

    Igen, igen, nincs felirat a csatlakozón, vagyis hogy "J3", de ez csak az a csati azonosítója lehet, de, hogy hol a "J2" és "J1" azt nem látom. Ez egy olyan verzió lehet (rá is van írva, hogy xxxxxx_v3), hogy konkrétan ilyent nem is találtam még úgy sem, hogy csak kép van róla. A chipre írt típust is egy helyen találtam meg, azt is fórumon (külföldi) és ott a srác azt kérdezte a nagyérdeműtöl, hogy a hatból bekötött négyet és mirw való a maradék kettő. Tehát chipre, nyára szitázott felirat alapján én legalábbis nem találtam semmit, és ugye az Arduino-s projektnél az ujjlenyomat olvasó közvetlenül csatlakozik magára az Uno-ra, de én meg a képen látszódó módon olyan kábelt kaptam hozzá, hogy mind a két végén gyorscsatlakozó van.
    Most vagy van átalakító - tudom, le lehet vágni a csatlakozót és a vezetékek végét rákendácsolni az Arduino-ra, de szerintem a fejlesztők nem így gondolták - vagy nem tudom.

    A számítástechnika nem egy egzakt tudomány...

Új hozzászólás Aktív témák