Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Synthwave #12488 üzenetére

    Fenébe, kár, hogy válaszolás-perverzióm van. O.O

    "Titkosított file-okról hallottál már?" - Azt mondtad, legyen megnyitva mindig. Mit ér úgy a titkosítás? :D

    "akkor minek foglalkozol vele egyáltalán?" - Mert ha nem updatelem , hogy hol tartok, akkor elfelejtem. Már másnapra is, nemhogy amikor egy hétig vagy hónapig nem nézek semmit. (Banyek, a MAL Updater nyitó képéből hogy jutottunk el ide... :D)

    "Nem akarok ítélkezni, de...miért élsz még mindig ott? Komolyan." - Tudod, van két kiskorú tesóm, apa itt nincs, csak egy (végül is érthető okokból) komolyan depressziós anya meg az ellátandó családi mikrogazdaság sok férfimunkával, nem így megy ez, hogy fogom magam és elköltözök, mindent felrúgva.

    "Ha meg filmekkel kezdesz valamit, akkor is az lesz, hogy "inkább kapálnál kint, annak van értelme". LOL." - Tudom, persze, de mihelyst bevételem is lesz belőle, megváltozik a helyzet. A "konkurenciából" ítélve, és mert az elmúlt éveket potenciális stábtagok gyűjtésével töltöttem, bőven van rá esélyem. Ha az ékszereladásokból sikerül vásárolnunk egy EOS 600D-t a szükséges kiegészítőkkel, akkor pedig elkezdek eseményeket videózni.

Új hozzászólás Aktív témák