Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    válasz PuMbA #63495 üzenetére

    Az jó mert 7900xt T nèztem ki de megvárom az Amd 8000 és S Geforce 5000 es VGA kat.
    is.

    Akkor kb itthon is majd 280-290e Ft lehet hamarosan? Azèrt a 20 GB Vram vs 12 nagy előny 4K N. Rt is maga megeszik 2 GB vramot. Azèrt azt is nèzzük sokszor 30-40fps el vannak Rt N medimon highon 1440p-4K N... Itt aztàn mindegy kb a difi. Cyberben meg jól megy Amd pedig totâl sponsor NV s game raszterben legalábbis. Cyberben a Max RT a 4090 én is kifog kb. Rt ben is UE5 gameknèl Fortnite UE5 nèl egy, de volt hogy jobb RT Ben is. Kíváncsi leszek tènyleg ennyire szeretik majd adok UE5 engine Lumenes RT -t. Alan Wake 2 bennem azt írtàtok, hogy a friss driverrel 20-25% őt javultak RT vel ? Akkor mègse eleget. Mondjuk az is full NV game sose fogjâk utolèrni ott őket tehát Rt be. Hardveres gyorsítás sokat èr.

    Azèrt ez (5700 vs superek után )a 2. alkalom, hogy NV kikènyszerül adni egy árkategóriára kèt kàrtyàt mert jól fogytak S teljesítettek a Radeonok a sima túlárazott 4070-4080 ellenèben.. Vègèn jönnek az 50 es vègű kártyâk is vàlaszul? Nem hinnèm. 8000 esekre kèszülnek èv vègère. Amúgy az RT majd a kövi 2 fejben erősödhet sokat most sok famenèl 30-40 FPS el megy csak S 3 gamen kívül sokat nem ad hozzà sokak szerint. Pl Max Payne RTX et nèztem most nem àjultam el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák