Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #57098 üzenetére

    Én nem tudom, hogy ők honnan veszik ezt, de a PDF iszonyat világos, abban minden bele van írva. Még, ha félre is értették azt, amit az AMD mondott, a PDF-ben világosan le van írva a jegyzeteknél, hogy amit néztek, az 15 vs. 28 watt. Az, hogy innen sem értik meg... ezzel tényleg nehéz mit tenni. És kiemelem, hogy a PDF nem egy olyan dolog, amihez később jutnak hozzá, hanem azonnal odaadja az AMD, még a briefing előtt. Csak meg kell keresni bennem az RMB-13-17-as jegyzeteket, ahhoz voltak csillagozva a szóban forgó oldalak. Ez azonnal ellenőrizhető, bárki-bármit ért félre a szóban elhangzottakból. Én például minden gyártónál a jegyzeteknél kezdem, hogy tudjam mik vannak a diákon.

    Az AMD 25 wattot úgy ad gyárilag, hogy 2 wattot adnak belőle a CPU-nak és 8-at az IGP-nek. Az notebookgyártók ezt módosíthatják addig, amíg default egy AMD gyári módot kínálnak, legyen az 15 vagy 25 watt. Nyilván mindenki a 15 wattos defaultot választja, mert a 25 watt az AMD elosztásával alig gyorsabb, viszont +10 watt az sok. Viszont az AMD módjai tartósan adnak teljesítményt, míg a notebookgyártók módjai löketekben, és a löketek leszálló ága a teljesítmény romlását eredményezi.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák