Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Speed® #52183 üzenetére

    Igen, effektíve, mert a GPU-t ÉS a RAM-okat is tudtam húzni!!! :P Ezért igyexem minőségi VGA-kat vásárolni, amit nyilván nem tud, akinél a VRAM-ok tuningolhatósága nem szempont. :B A mostani kártyám ugyan csak +13%-ot tud, de azt is mindenből, így effektíve ennyi a teljesítmény-növekedés. AMD-nél nekem ez is jó, mert a legtöbb AMD kártyámból csak 10% körüli pluszt tudtam kihozni (mondjuk az legalább mindenben és mindig stabil és laggolásmentes volt).
    A "másik"-on a másik hsz-t értettem, ti. hogy a bátorság a további tuninghoz kellene; ebben tévedtél, ami tény. Biztosan nehezen érthető voltam, bocsesz. :R
    Nem ideged nincs, hanem érved, mert te is pontosan tudod, hogy ha VRAM-ot nem tudsz a GPU-hoz húzni, akkor kamu +50%-os teljesítményt akárcsak sejtetni is mindössze GPU-tuninggal.
    AMD meg jobban melegszik (legalábbis az általam használt teljesítmény-kategóriában), ez is tény, 1950XT óta tapasztalom, ami nem ma volt, ahogy azt is, hogy MINDEN nV kártyán legalább 20%-ot tudtam húzni, AMD-nél meg max. 13%-ot (most), de 7850-em nem volt, hogy kipróbálhattam volna azt az álomszerű tuningot, amely okafogyottá tenné az egész 7870 sorozatot, de talán még a 7950-eket is. :P :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák