Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz r0b3r #72962 üzenetére

    Nem egyszerű operett amelyik retro gépen nincs/nem megoldható a PS2/USB optikai egér.Marad a soros golyós. Nálam azért van jópár, amelyiken kivezetéssel megoldva, illetve néhány PS2 csatis brand. PS2 egerekből is bespájzoltam, viszont rendeltem most több más kacat mellett PS2-->USB átalakítókat, hogy az RGB- s USB egereket is tudjam használni régi gépen, PS2- ben nincs ilyen feelinges színjátszós. Jó persze, nem korhű, sőt valszeg van olyan, aki rámondja hogy retrohoz idétlen :DDD :B

    (#72963) Sanchez638 : a 3DFx- et meg nem adnád ingyen. Mondjuk jól túl van most hypolva, én mindíg is kedveltem, de a mostani árak...
    (#72967) : nálam is már mindenhol gép van, a Ryzenhez is azért nem vettem házat, mert nem akarok többet, az AM2 kijön egy modern házból, helyére meg az új, a régi pedig fiókba, teszt-státuszba.

    Más : felküzdöttem a bolondálló hűtőt, egész jó a lefogatása. Még a rear-ventit kell valahogy rögzítenem. Aztán megy vissza próbára, ha minden ok, akkor megy még rá egy Win7, utána pedig a házba pakolás. Addig az SS7 tesztek állnak, mivel foglalt a próbapad, elkészülés után már beviszem a főgép mellé, akkor folytatódhat a retro móka.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák