Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz fattyu #9603 üzenetére

    mar sokszor beszeltuk mondjuk, hogy ertelmetlenseg volt szetszedni a ket topicot. meg igy sztem vegkepp semmi ertelme, kezdo halado de mi alapjan? ha esetleg ugy lenne kulonvalasztva, hogy megelhetesi nem megelhetesi fotos meg megertenem...mondjuk nem vagyok rola meggyozodve hogy annak ugy tobb ertelme lenne, vagy hasznosabb lenne...ha mar igy, neked is meg sokaknak innen amoda kellene kepelnetek. kitol vartok kritikat, foleg hasznosat? de hat mi lesz akkor ezzel a temaval? nem akarok senkit megserteni, de azert itt is a tarsasag fele tudatosan fenykepez, nem is keveset. tudatosan keresi a kompot stb...biztos nem attol fogtok,fogunk jo tanacsot kapni, aki nyaranta eloveszi a fenykepezot. a masik veglet meg a jajjdejo, ugyes, taps. ami jol esik, csak nem visz elore :DD neha kell az is, de tul keves itt az erdemi komment/kritika. mondjuk masik temaval is vannak gondok, van max 10-15 ember aki rendszeresen kommentelget, meg van 30+ akik hebe-hoba beszurjak a sajat kepuket (amik persze jok!) de meg nem szolalnak amugy...azert szerencsere a tobbiektol lehet tanulni :R
    na meg en mar sokszor gondolkodtam, hogy ha kepet ertekelek elkezdek itt is pontozni majd otos vagy tizes skalan. mert "latom" a sertodest, amikor vkinek vmi hibat talalok a kepen, vagy megjegyek vmit...kozben meg egy jo foto, mittudomen 4pontos, csak ezt meg azt maskepp csinalnek, vagy ugy jobban tetszene.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák