Új hozzászólás Aktív témák

  • ZEN1TH

    őstag

    Nah laptop után immmár tisztességes monitor előtt ülve machináltam a képeken.

    Ez jó nagy fail volt, túl szoft volt korábban, majdnem rosszul lettem amikor ránéztem :D (persze kinek a pap kinek a papné). Úgy érzem most így korrekt, adja nekem a kompó is. Nyilván jobban állnának neki jobb kondíciók. Pont ezen a részen képződött köd egy brutál zivatar után (azokról van kép távolabbról), valszeg fel kellett volna rohannom ide amint kicsit megnyugodott a vihar, de ehelyett a táborból próbáltam kompót vadászni a messzi sziklafalakról. Mindenesetre ebben a képben látok további potenciált.

    Ehhez is hozzányúltam, kicsit túlszaturált volt, illetve nem volt jó a balansz a túl sötét árnyékok miatt itt ott. Számomra zsírkirály a komp, a fények is ideálisak.

    Talán ez jön be a legjobban. Picit tágítottam rajta, meg jobban előhoztam a köd mögött sejlő fákat.

    A többi jah. Hiányosak vagy billennek erre arra (nincs balanszolva a komp), vagy épp a fény uncsi. Nyilván a keresztes pókos az kuka :D Van még pár kép, megpróbálok átmenni most azokon.

    https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

Új hozzászólás Aktív témák