Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyBlue

    őstag

    válasz t_a_m_a_s #2195 üzenetére

    Nos amikor megérkeztünk a katlanba olyan látvány fogadott amire nem számítottam. Volt vagy 30-40 gépjármű aminek a nyolcvan százaléka csak annyiban volt tuning, hogy volt benne egy nagy fa mélyláda és hörgött... a kocsi meg simán dísztárcsával ellátott volt. AZ ilyen jószágokat minek fotózni? Illetve ott volt a többi kocsi. Úgy annyira azoktól se voltam hasraesve. "kommersz" széria Ford Mustang "kábrió" Meg tiszta rozsda ámerikai ótó. Volt még egy két optikai tuningos golf szerűség de annyira azoktól se voltam hasra esve. Majd akkor amiket csináltam ótósokat majd átbogarászom.
    Nem akarom a szervezőket lebecsmérelni de igen érdekes volt a szervezés. Árnyékban 39 fok volt és mivel salakmoci pályán volt megrendezve meg füvön így vagy nyelted a port vagy a párás forró levegőt szipákoltad... sehol egy vizes függöny vagy bármi más hűtő eszköz.

    A lányok egy kicsit nagyon túlzásba vitték a nyalást falást, ráadásul az a szíp ótót, úgy összemaszatolták, hogy rendesen sajnáltam a gazdáját.

    https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Új hozzászólás Aktív témák