Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Tele az ember hócipője a szállítás kiszámíthatatlanságával. UH...BE csomagokról, azaz belga postás küldeményekről beszélek. Van egy október 22-i rendelésem, ami október 27-én megfagyott, szerintem még nem jött el Kínából, az eladó szerint igen [kép] . A befagyásig 4 nap alatt 8 bejegyzés született, de az eladó azzal védekezik, hogy a választott szállítási mód miatt majd csak akkor lesz változás, ha megérkezik a célországba (ami szokás szerint náluk Belgiumot jelenti). Nos, ennyi idő alatt, ha valóban elindult, már illett volna Liege-be érkeznie.
    De amiért írom a kiszámíthatatlanságot, volt egy november 23-i rendelés, szintén UH...BE-s csomag, és a mai napon a postás kézbesítette nekem. Tehát elvileg ugyanaz a szállítási mód, de fényévnyi különbségek, az egyik 3 hét alatt kézben van, a másik lassan két hónap alatt (szerintem) el sem hagyta Kínát. Hogy a korábbi nem mozog, és az eladó sem mond igazat, a másik csomag a bizonyíték, mert annál 3 hét alatt több mint 30 bejegyzés született a nyomkövetésben. Tehát ha mozog, annak nyoma van, még UH...BE esetén is.

Új hozzászólás Aktív témák