Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz V.Stryker #32683 üzenetére

    Neocaridina: cherry, kék, zöld, sárga, fehér, csoki. Azt hiszem ezek a fő vonalak. Kevésbé érzékenyek, bírják a meleget is, pihentetett/klórmentesített csapvízben is elvannak. Egyszerre egy színűt ajánlott venni és lehetőség szerint kiválogatni belőle a színtelenebb utódokat hogy szép maradjon a szinezetük. + néha frissíteni a vérvonalat új példányokkal.

    Caridina: jellemzően a CRS, piros-fehér mintázattal. Kényesebb, nem bírja a meleget és lágyabb, savas víz kell neki.

    Van még pár fajta (Pinto pl. szerintem nagyon szép) de azoknak nem néztem még utána

    Ha csak garnéla lesz, én vennék külön akváriumot, valami jobb fajta de még olcsó belső szűrőt(sőt, egyszerűen valami áramoltató pumpát egy bazi nagy szivaccsal akár, garnik imádják a szivacsot) meg egy egyszerűbb led lámpát (aquael leddy pl.), nem szetteznék. Sokkal olcsóbban kijösz.

    Amúgy az aquael shrimp set is egy használható, egész jó cucc úgy halottam. 30k körül van, kocka akva+lámpa+szűrő+fűtés

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák