Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz Eugene Roe #31321 üzenetére

    na majd kitalálom.

    (#31322) oszy
    köszi. igen, azzal szoktam. az utóbbi időben erősen lusta voltam. meló, gyerek, stb... az aki háttérbe szorult.

    (#31323) Alg
    a porok már megvannak, a micro-ból is van egy jó időre. meg így hosszabb távon olcsóbban is jövök ki.

    pár kérdés... nyaralásnál lehetnek a halak kaja nélkül? 1 hétről lenne szó. nem szívesen kérnék meg erre senkit.
    másik... felszínleszívó. van ajánlott? jelenleg ILYEN van fehérben, de már erősen fárad. és talán jobb lenne különválasztani a felszínleszívót a külső szűrőtől, hogy ne annak rontsa a teljesítményét. korábban voltak erre próbálkozásaim, de nem túl nagy sikerrel.
    ez a kettő lett kipróbálva: KATT és KATT
    az eheim minőségi, jól szív, de pucolni nehézkes és a pipa (szívófej, bigyó, izé... hogy hívják?) kialakítása is borzalmas. hatalmas likak vannak rajta, mindent és mindenkit beszív, hamar eltömődik. mókoltam, raktam rá valami hálót, de attól még a szivacs pucolása szerintem nagyon gáz.
    az ocean free sokkal jobb megoldású, gagyibb anyagokból és valami a szívásával sem stimmel. van, hogy jól szív, de van, hogy az istennek sem, hiába pucolom ki a szivacsot, nem azzal van baj.
    tudtok valami jó alternatívát? kínából is jöhet (aliexpress és társai).
    találtam párat, de szerintem mindegyiknél a szűrő pucolása necces. az oceanfree-nél az nagyon korrekt!
    lehet hogy tennem kellene vele még egy próbát, csak új motort (szivattyút) kellene hozzá rendelni. :F

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák