Új hozzászólás Aktív témák

  • Pilács

    senior tag

    válasz Zola007 #1158 üzenetére

    Ezek 1 éves energizer akkuk, és kb 3 nap alatt lemerült álló helyzetben. Vettem ipc-1l-t és bele tettem, majd kiderült gyorsan hogy 2 db az akku teljesen le volt merültve a másik 2 meg kb 800mAh-át tárolt még. Most tolok rájuk 250/500-as regenerálást... remélem megbírják. De most azon filózok, hogy mivel a gyári töltőket használtam hozzá (energizer) lehet hogy annak ment tönkre az első vagy a hátsó fele, és lehet azért volt gyenge 2 db akku, ami miatt a fényképező (ami 4 elemmel megy) keveset bírt. Nincs rajta a fast rechargeable felirat az akkukon, de több helyen olvastam, hogy vkik így töltik az akkukat kb 1 éve és még mindig nagyon jó állapotban vannak, nem esett a teljesítményük. De persze olvastam ellen pétdát is :) igazodjon el vki :U Azt hiszem be fogom tartani a 200mAh-ás töltést, csak ezen a programon legyenek túl az akkuk. Kár hogy nem lehet pl 50mAh-ként léptetni a beállítást, csak fix 200-500-700 van. De mindenképp megérte a töltőt megvenni... Még 1 kérdés. Lehet kapni szivargyújtó konvertert vagy adaptert, aminn lehet állítani a feszltséget mennyit adjon le. Van rajta 3V-os érték is, és ez mellett 2A-t tud leadni. Ezt szerinted használhatom ipc-1l-hez? Nyilván 200mAh-ás töltéshez 4 db akkun, az 500 necces lehetne.
    Köszi :R

    Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

Új hozzászólás Aktív témák