Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    Megérkezett reggel az S2000MKIII. Holnap megy vissza az S360DB.
    Végül azért az S2000MKIII esett a választás mert kompatibilisebb a jelenlegi igényeimmel és életkörülményeimmel. Már ezt is egy kicsit túlzásnak érzem.
    Ettől függetlenül az S360DB egy nagyon tuti cucc, biztosan sokan élvezik.

    Számomra az S2000MKIII méretezése sokkal tetszetősebb mint rakosgatni egy mélyládát. Ízlések és pofonok :)
    Mekkora a különbség optika és egy BT5.x között mondjuk az Edifiereket alapul véve?
    Számokban esetleg, valaki? Szeretném optikával is meghallgatni ha van értelme és sajnos a laptopokon nincs ilyen opció :U Amp+Dac lenne a kulcs?

    #61056M3aN:
    Ha a mai naptól számítva KÉT héten belül lemegy 170-180k rangeba akkor most inkább nem bocsátkozok ígéretekbe :DDD de azt leszögezném, hogy nagyon bejött a hangzása. Az a tér ami van neki egy S2000hez képest, uff.
    Nem tudom, szórakozás-e a részükről vagy csak lassú voltam. Inkább az utóbbira tippelek. Az S360DB-t helyettesítő termékként ajánlották, ezért mentem bele.

    Nem vagyok elégedett az árazással. 100k - 120k majd 200k+ ? Szimplán a számoknál maradva 160kért gondolkodás nélkül venném. Olyan szépen lépcsőzetesen fel van építve a termék palettájuk ezt leszámítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák