Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz SunMount3r #60500 üzenetére

    "Edifier már nagyon húzós árnál kezdődik..."
    Egy dolog az elmondható az Edifier-ről a consumer szférában.. hogy nem drága.
    Próbálj meg akkora méretű aktív hangfalakat venni mint az R2850DB ennyi pénzért (94K) más márkáknál, hasonló felszereltséggel és hangminőséggel.

    Ma már kipróbáltam az R1280DB-t a cégnél is hangos környezetben és hát hangerőre nem egy nagy szám viszont a minőség főleg ami a mélyeket illeti nagyon nagy előrelépés a Géniusz-hoz képest. És végre hála az égnek van blutuszom nem kell külön eszköz hozzá hogy telóról toljam a zenét.
    Teszem hozzá a hangerő bőven elég egy átlag szobába szóval az sem lehet negatív.
    A tompa magas hangjaival meg meg kell barátkozni aztán kész.
    Lehet inkább a Géniuszon volt egy kicsit túltolva... de inkább legyen gyengébb a magas mint kopogós mély mint a Géniusznál.
    Az az érdekes az egészben, hogy a Géniusz olyan szépen tolta a levegőt még sem adott ki normális mélyet, még az Edifier-nél alig érezni légmozgást még is mérföldekkel szebb a mély.

    Volt nekem jó drága Audioengine A5-öm anno, de annak közel nem volt ilyen mélye mint ennek a 30k-s R1280DB-nak, ahhoz külön meg kellett vennem a mélyet hozzá.

    Én aszondom akik olcsón akarnak "jó" hangminőségű mindennel felszerelt hangszórókat venni akkor az Edifier a választás.
    Még a botfülű munkatársaimnak is tetszett a hangja.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák