Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    Sziasztok skacok ,

    Elromlott a régi Sony erősítőm amivel a több száz audio cd gyűjteményünket hallgattuk...
    CD lejátszó még hibátlan ,hifi témában nem vagyok otthon ,120-130k t áldoznék az egészre ,ebből próbálnám kihozni a lehető legjobbat.

    Összedobtam ITT egy sony erősítőt egy sony hangfal párral ,120k környékén jönne ki.
    Viszont ismerem a napjainkban gyér minőségű tömeggyártást és arra a következtetésre jutottam ,hogy inkább vegyek egy pár ADAM Audio T7V t amiben biztos vagyok ,hogy fényévekkel jobb minőséget kapnék mint a kinézett alsókategóriás Sony erősítő/Sony hangfal pár duoval.
    A 7 colos Adam studio párt megkapom bőven 130k alatt ,szeretem az Adam ot ,tudom milyen ,ebben a helyzetben biztosra mennék ,Tannoy om már van ,Kali még szóba jöhet de helyszínen úgy is végigmegyek rajtuk.

    Viszont itt erre kéne nekem egy ki segítség ,
    Használt CD lejátszóm kimenete sztereo rca ,mi lehet az a varázslatos kis kütyü ,amivel rá tudnám dugni a studio monitor párt hogy jó minőségű maradjon ,fontos hogy vlmi távirányítóval legalább a hangerőt tudjam szabályozni.

    Szép estét nektek ,
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák