Új hozzászólás Aktív témák

  • #97950976

    törölt tag

    válasz Zoley3 #45396 üzenetére

    Természetesen tudom, hogy nem jogos az összehasonlítás, de nem igazán tudok máshoz viszonyítani jelenleg.
    Volt még régebben 1-2 bögreszettem, nagyjából ezek is egy kategóriájú hangzást képviseltek a Sony-val.

    A Sony házimozival az a probléma, hogy a 18 m2-es szobát már nem szólja be, vagyis rendkívül kevésnek érzem a teljesítményét. Hiába van beállítva jól, bárhogy állítom, sehogy az igazi.

    Igazából az nem baj, ha valami mással hasonlítja össze, itt általánosságban a 100k fölötti bögreszettekről volt szó, mert itt nem igazán hiszem hogy lenne lényeges hangzásbeli különbség egy LG vagy Sony bögreszett között.

    Tehát arról van szó, hogy inkább hallgatok egy filmet sztereóban az Edifier-el, minthogy a Sony gyenge hangminőségét elviseljem, illetve a mélyláda idegesítő brummogását hallgassam, cserébe pedig lemondok a térhangzásról, helyette kapok egy kiegyensúlyozottabb sztereó hangképet.

    Egyébként én ezt a Sony-t sztereóban használom mélyládával, a sztereó lekeverés funkciót használva (mint említettem korábban, nem tudom jól elhelyezni).
    Tehát így már egy kicsit jogosabb lesz az összehasonlítás.

    Úgyhogy kíváncsi leszek, majd megírom a tapasztalataimat, ha megjön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák