Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimy83

    aktív tag

    Kis élmény beszámoló a Taga Harmony Intone 2.1-ről, ez lett végül a PS4-hez .
    Cserélt RCA-kábelek, SB-Xfi HD usb, crative menüjébe offolva minden.
    A paraméterek alapján választottam 2 utas hangszóró, 4"-os mélyközép, ennél csak kisebb 3"-os vagy 1 utas bögreszetteket láttam 2.1-be.
    Satellite High-Frequency Driver:
    25mm (1”) TWG faceplate, Silk dome
    Satellite Bass / Midrange Driver:
    102mm (4”), Reinforced paper cone
    Subwoofer Bass Driver:
    203mm (8”), Heavy duty reinforced paper cone

    Aki dübörgésre vágyik ez nem nyerő választás, volt z2300 és z5500 is nálam sokáig, itt nincs az a hatásvadász eltúlzott mély.
    Teljesen vállalható zenére is, megvan a hangszórók és a láda közt az egyensúly, nincs eltúlzott magas vagy mély illetve középhiány ami a 2.1 rendszereknél jellemző.
    Próbáltam a Roger Waters 1992 - Amused To Death albumot, hangok szépen le vállnak, van esemény a hangszórók közt, szóval nincs gond a sztereo képpel se.
    Szépen tisztán dinamikusan szól nagy hangerőn is, nem torzít .
    A sub crossover állítható szerencsére /100 Hz alapbeállításon/ 80Hz körül a szoba akusztikából / fejem a fal előtt van / eredő mély kiemelés/bugás szinte teljesen megszűnt . A prodipe-nél kb. 40 cm-re a faltól javult csak ez .
    Állítható ezenkívül a magas, ez 10khz-re van rakva gyárilag, ezt én feljebb emeltem kicsit.
    Van távirányító, bluetooth , meg egyéb számomra felesleges beállítás .
    Összegezve: Jól szól a cucc, zenéhez 90 ezresből viszont továbbra is egy studio hangfalpár a nyerő.
    Viszont komapkt megoldásnak játék/film/zenére jó választás, illetve rossz szoba akusztika mellé, mivel nem kényes rá.

Új hozzászólás Aktív témák