Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz RM1 #17732 üzenetére

    Közel 10 évig hifiztem. Az "olcsó" sub kihallatszik a zenéből, akkor megöli azt. A jó sub-t úgy a legkönnyebb felismerni, hogy azt hiszed elfelejtetted bekapcsolni. Nekem sosem sikerült tökéletesen rendszerbe integrálni. Amikor pár napig úgy éreztem, hogy jó, akkor az egyik zenénél megzavart. Ez egy REL Quake volt, ez volt mind közül a kedvencem (pedig nem a legdrágább), jó egy évig használtam. De végül száműztem és maradtam a nyugodt zenehallgatásnál, alsó oktávok nélkül (mert a kevesebb néha több). Egy ideig hiányérzetem volt, de megszoktam, mi több rájöttem, hogy nekem inkább ez kell. Egyedül filmeknél hiányzott az a kellemes "morgás", amit egy-két hátborzongató jelenet hozott magával. Az idők alatt filmezési szokásaim is változtak, könnyebb minőségi filmek felé (pld. Sundance, Cannes, Toronto-i fesztiválokra vitt filmek), így itt is egyre szükségtelenebbé vált és eleget nyújtott egy 13 cm-es hangszóró, egy 20 nm-es szobában. Olykor még így is ért meglepetés, megfelelő erősítővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák