Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz beyruth82 #93146 üzenetére

    Szívemből szóltál. Szintén 40 vagyok. Hasonlóan 8-10 órák, külön munkák (állami szektor) amiben fizikai terhelés, felelősség (is) volt. Én szarul lettem, kikészültem szó szerint, nem bírtam. Hétvége csak reppent, letetted a lantot indult tovább a taposó. Semmire nincs időd, és akkor még sportoljál, vidd el a kedvesed moziba estébé. Ja fizetés azt hagyjuk. Mert legalább szarrá lettem volna fizetve ugye.. DE NEM! Váltottam. Informatika terület, magán suli, némi felügyelettel. Összegben hasonló, óraszámban kevesebb. P,Sz,V szinte telibe szabad (beo függő), és szünetekben fizu érkezik, bemenni nem kell max elvétve, átnézni amit kell, vagy ha esetleg rendezvény van. + //Megbecsülés// Ja és persze laptop, de még akár Xbox vihető is be ha nagyon kellene. Eddig álomszerű pályavonal, de majd meglátjuk hosszú távon is. Bocsánat az offért, csak örültem a hozzászólásodnak. !!A pihenés, szabadidő, ÉN IDŐ, aranyat ér!!

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák