Új hozzászólás Aktív témák

  • discrate

    aktív tag

    sziasztok,

    holnaptól series x tulaj leszek, ps4 pro-ról váltottam. izgatottan várom :DD
    előzetesen ismerkedem a lehetőségekkel, szívesen vennék egy-két tippet/trükköt a rendszerrel/előfizetéssel stb. kapcsolatban a tapasztaltaktól.

    elolvastam az összefoglalót, gondolom, hogy up-to-date, de szeretnék egy megerősítést kérni, hogy a lenti most is működik-e:

    • Hogyan érdemes Game Pass Ultimate szolgáltatásra előfizetni? Ha olcsón szeretnél hosszú távra GPU-t, akkor először vegyél a lehető leghoszabb időre Xbox Live Gold előfizetést (itt a Hardveraprón is árulnak, a megbízható eladók után érdeklődj a topikban). Aktiváld be és arra vegyél rá 1 havi GPU-t (ha szerencséd van, engedi 300 Ft-ért) és így a teljes Gold időszakot felkonvertálja GPU-ra és rádob még annyival többet, amennyi a megvett GPU volt.
    Amennyiben aktív GPU előfizetéssel rendelkezel mindenképp várd meg, a lejárati időt, mert ha arra aktiválsz Gold-ot, akkor nem a teljes időszakot, csak az 1:4 arányát kapod meg GPU-ként.

    Ha jól értem, akkor így pl egy éves Gold előfizetés árából (+300 huf) meglenne a GPU.

Új hozzászólás Aktív témák