Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz persil #61273 üzenetére

    Ez érdekes dolog amúgy, gondolom hasonló a helyzet, mint az audiofil dolgokkal. Nekem papírom van róla, hogy halláskárosult vagyok (nem is kicsit, magas frekvenciákban konkrétan szinte teljesen süket), de ha valami nem szól jól, arra borzasztóan háklis tudok lenni. Ráadásul valahogy a jól hallók ízlésének megfelelő dolgokat hallok én is jól hangzónak, amit végképp nem értek. Soha nem leszek audiofil, ingerenciám sincs rá, de hogy valaki egy zörgő mobilhangszórón képes zenét hallgatni, vagy nem vesz egy normális hangrendszert, vagy soundbart a tv-hez, attól én teljesen készen vagyok.

    A szemem elvileg jó (enyhén minuszos (1-es) szemüveget hordok, de anélkül sincs gondom), ahogy írtama, ha rossz minőségű, vagy csak felinterpolált a kép, azt azonnal kiszúrom, visszatérve a ma reggeli valódi 4k, vagy nem valódi 4k, illetve hogy tudja-e a 4k-t, vagy nem tudja a 4k-t témára: nem, nem tudja, felinterpolál, és látványosan jobb a képe a valódi 4k-s XSX-nek, mint egy XSS-nek, szóval ennek függvényében sem bírok ráérezni, hogy mi hány FPS. Gondolom, ha egyszer valaki jól láthatóan végigmutogatná, akkor rájönnék, meg lehet, hogy eddig is láttam, csak nem esett le, hogy ez az, ami miatt nem olyan jó az egyik, mint a másik. :F De aztán meg inkább légyszi ne, mert onnét akkor az is idegesítene. :DDD

    Szerk.: Megnéztem a videót, ez alapján annyi, hogy 'élesebbnek' tűnik a 60 fps-es kép, de magamtól ezt ki nem szúrnám. Persze ez valami olcsó, belépő Dell monitor itt a PC-hez, a fene tudja, mit látni ezen...

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák