Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    Adjon isten jó napot urak, én is csatlakozom a táborhoz egy ilyen konzol személyében :D
    egy gyors kérdés.
    Megvettem a Dirt 5-öt xobox one gépre, még tavaly
    Majd a napokban újra telepítettem egy series X-re, de előtt e még megvettem akciósan a one year bővítményt...
    elvileg működnie kell és a mentést is leszedi a felhőből úgy mint a többinél ez a játék is? ugye?
    mert érdekes, amikor indítani akartam, kiválasztottam a saját profilom, és nem akar el indulni a játék.
    szól a zene, dumál a srác , de a töltési karika megakad és nem megy tovább...
    újra telepítettem, de most addig nem indítom el amíg minden bővítmény nem kerül fel, ma munka után akarom újra próbálni.
    ami érdekes hogy a series x konzolon nem írja hogy meg van vásárolva amikor a store-ba belépek, úgy mint a többi játéknál írja hogy megvan...
    lehet újra meg kell vennem a játékot a storba? 32000 ft-ért :W
    még a kis játék ikonon a konzol menüben sem jelőli hogy XS, hanem csak sima ikon látok.
    a lemezen rajta van hogy X kompatibilis.
    találkozott már valaki ilyen problémával?
    minden más játék egyelőre müködik, de ez nem...
    remélem az újra telepítés segít, mert a játék nagyon bejött :C

    előre is köszönöm a tanácsokat, esetleges segítséget az ügyben hogy mit tegyek :R

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák