Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz Oldman2 #124235 üzenetére

    - korlátozás alatt nem tudom mire gondolsz, de ha arra, hogy Japánból, vagy USA-ból hoz a haverkomasógor gépet, azzal menni fognak e az európai játékok, akkor nincs ilyen korlát, minden globális
    - series gépekre optimalizált memóriakártyán van aranyáron, meg sima SSDt is rá lehet kötni régebbi játékoknak, plusz kontroller, tölthető elem vagy aksi, ilyesmiket szoktunk venni hozzá még esetleg, vagy füles és kormány, ízlés szerint
    - ezt nem tudom, nem sok meghibásodásról hallani, szóval megnézed max, hogy bekapcsol e és kész, ha van vmennyi garancia az külön öröm
    - a játékok 200 megától 200 gigáig terjednek, a jelentősebb címek általában 40-50 gigásak, pár 100 környéke. Nekem általában 20-30 játék fér fel, de max egyel tudok egyszerre játszani úgyis :DDD
    - egyféle series x van és egy féle series s, elméletileg idén jön egy lemezolvasó mentes kiadás, de most még mindegyik series x ugyanaz a hw

    /szerk: bocs, nem igaz, kétféle series s van, 0,5 meg 1 tera tarhelyes, de a többi elem ezekben is azonos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák