2019. szeptember 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(őstag)

A Killzone sorozatról ismert Guerilla Games ezúttal egy hatalmas, nyílt világú akció-szerepjátékot készített, a sok helyről talán ismerős elemet viszont az előzetes tesztek szerint rendkívül jól keverték. Megjelenés 03.01.-én, szóval két nap, és végre mi is láthatjuk a PlayStation idei, sokak által egyik legjobban várt címét :)

Launch trailer
GameStar előzetes
Gamekapocs előzetes
Jimquisition review

Csak a PS!

(#2) func93

func93
(senior tag)

Várjuk várjuk. Megjelenéskor lesz a szülinapom, szóval remélem jó lesz. :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3) Apone33 válasza func93 (#2) üzenetére

Apone33
(őstag)

Akkor duplán kell inni. ;)

Play Hard!!!

(#4) Tatyla

Tatyla
(őstag)

Már csak egyet kell aludni :) :C :DD

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#5) Apone33

Apone33
(őstag)

Én már töltöm a játékot. :C

Play Hard!!!

(#6) Mirakuru

Mirakuru
(tag)

Üdv! Sokáig vártam vele, de nem bírtam ki és elő van rendelve a Digital Deluxe Edition!!! Már száguld is lefele. :DD :C

(#7) Apone33

Apone33
(őstag)

Ma megéri sokáig fent maradni, muszáj lesz kibírnom, hogy megnézzem a játékot. :)

Play Hard!!!

(#8) SH4D0W2011 válasza Apone33 (#7) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Éjfél után már játszható lesz, ugye?
Én nem merek addig fent maradni, a héten délelőtt dolgozom, az előző két éjszaka nem nagyon tudtam aludni, és már most is rottyon vagyok. :DDD
Tegnap azért tök szar volt látni, hogy Konzolvilág Ricsi már streamelte, én meg várhatok még két napot. :O :D

Csak a PS!

(#9) Apone33 válasza SH4D0W2011 (#8) üzenetére

Apone33
(őstag)

Hát ki kell venni szabit. :D Még 2 hetem van itthon az idő alatt bőven lesz időm rá.

Play Hard!!!

(#10) SH4D0W2011 válasza Apone33 (#9) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Fú de jó neked. :Y Én pénteken voltam, azt a napot kivettem, mert már nagyon ki akartam próbálni a gépet. :DDD Így meg hétvégéig marad a délutánonként pár óra játék. :)

Csak a PS!

(#11) Apone33 válasza SH4D0W2011 (#10) üzenetére

Apone33
(őstag)

Az a pár óra is több a semminél. Lassan eljön a hétvége is. Kitartás. :K

Play Hard!!!

(#12) #10927360 válasza SH4D0W2011 (#8) üzenetére

(törölt tag)

Sry! Remélem azért nem utálsz, de ez a dolgom. Hogy segítsek eldönteni , hogy megéri megvenned a megjelenés napján.

Mindenesetre nagyon jó a játék, persze a gameplay egy idő után túlságosan repetitív és talán túl sok a dialógus de kárpótol minden! Főleg a story ami egyre jobb ahogy elkezd kibontakozni.

(#13) SH4D0W2011 válasza #10927360 (#12) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Szó nincs róla, hogy utálnálak vagy valami negatív érzelmem lenne veled kapcsolatban, ezért, vagy bármi másért. :) Nem is az a probléma, hogy te már játszottál vele, hanem az, hogy én még nem. :DDD De ez az egy-két nap már tényleg kibírható. :)

Csak a PS!

(#14) Apone33 válasza SH4D0W2011 (#13) üzenetére

Apone33
(őstag)

Szuszá. :D Már csak pár óra.

Play Hard!!!

(#15) SH4D0W2011 válasza Apone33 (#14) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Reggelre majd írj/írjatok valami kis véleményt a látottak, tapasztaltak alapján, aztán délután én is elkezdem. :)

Csak a PS!

(#16) Apone33 válasza SH4D0W2011 (#15) üzenetére

Apone33
(őstag)

Mindenképp írok, hogy milyen az első benyomás róla.

Play Hard!!!

(#17) Apone33 válasza SH4D0W2011 (#15) üzenetére

Apone33
(őstag)

Első benyomásra nagyon tetszik. Gyönyörű a táj, meg maga a világ ahogy él. Nagyon sok minden van benne, eltart egy darabig mire kiismerem, az első harcnál majdnem elvéreztem még szokni kell. Már maga a játék eleje nagyon megfogott. A térkép is hatalmas. Egyelőre ennyi, most megyek vissza játszani vele. :C
A gépet is pörgeti rendesen, elég szépen süvít a venti.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#18) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Pont 00:00-tól nyomtam eddig. Nehéz letenni, nagyon is, talán utoljára a Witcher 3-at tettem le ilyen nehezen. Nagyon, nagyon tetszik a játék! Sok a kérdés, jó a story eddig, nagyon jó az irányítás, jók a karakterek, jók a hangok és brutális a grafika PS4 Proval és 4K HDR10 TV-n.

Eddig 10/10, de sajnos valamennyit aludni is kéne.

(#19) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(őstag)

Köszi srácok az infót, ez nagyon jól hangzik! :) Mondjuk így csak még nehezebb lesz kivárni, hogy hazaérjek délután. :D

Csak a PS!

(#20) Tatyla

Tatyla
(őstag)

12 óra játék után level 18 és a térkép negyede van feloldva, böszme nagy dinókkal még nem is találkoztam :)

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#21) Bad Pritt válasza Tatyla (#20) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Milyenek a mellékküldetések? Vannak összetettebb, hosszabb questek? A kérdés persze mindenkinek szól, aki tapasztalt. :)

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#22) holozis_HUN

holozis_HUN
(addikt)

Várható esetleg PC-re a játék? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23) keldorpapa88 válasza holozis_HUN (#22) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Nem.

(#24) Tatyla válasza Bad Pritt (#21) üzenetére

Tatyla
(őstag)

Eddig változatosak de később már biztos lesz ismétlődés, viszont a Guerrillának jár az ötös mert szerencsére semmit nem mutattak meg a trailerekben...

(#25) Apone33 válasza keldorpapa88 (#18) üzenetére

Apone33
(őstag)

Ráérünk aludni. Én reggel 4-ig játszottam, fél órája keltem mindjárt folytatom. :B

Play Hard!!!

(#26) #10927360 válasza Bad Pritt (#21) üzenetére

(törölt tag)

Hosszúak és túlságosan terjedelmes lett a játék szerintem. Főleg, hogy arról nem szóltak a trailerek, hogy 12 óra gameplayből eddig 4 órán át párbeszédeket olvasgattam.

(#27) pomk válasza Bad Pritt (#21) üzenetére

pomk
(őstag)

So-so.
5. szinten vagyok, ha jól számoltam eddig 4 mellékküldit csináltam meg. Volt ami 3 feladatból állt, de van aminél a 7-8.-nál tartok és még nincs vége.

Ahogy egy ismerősöm fogalmazott: "Open world játék UC4 grafikával, egy kis Far Cry - UC - Tomb Raider - Witcher 3 koktél. És mindenből a javát "nyúlták" le. Magam sem mondhattam volna jobban.
A sztori számomra kicsit klisés, viszont a ebből a világból ezt lehet kihozni. Maga a világ felépítése és a létrehozott lények, törzsek, tárgyak, ruhák, növények, stb. nagyon eredeti! Le a kalappal!!

Mindenkinek ajánlom aki gondolkodik a vásárláson!! ;)

(#26) Richie0717
Szerintem ez a sztorihoz kapcsolódó szükséges elem. Ettől függetlenül énem érzem, hogy túl sok lenne az átvezető videó / párbeszéd.

[ Szerkesztve ]

(#28) MdewC

MdewC
(nagyúr)

Sziasztok Srácok! :)

Sima PS4-re is érdemes megvenni a játékot?

Ott is rendben szuperál? Erről tudnátok írni pár mondatot?

Köszönöm.

:R

praise the Lord then finesse / best daddy player in fifa history

(#29) SH4D0W2011 válasza MdewC (#28) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Hali!

A DigitalFoundry készített összehasonlító videót, az alapján a sima PS4-en is szuperül megy. :)

Csak a PS!

(#30) Apone33 válasza pomk (#27) üzenetére

Apone33
(őstag)

Egyetértek, nagyon jó a játék. Már egyre jobban megy a harc is benne.

Play Hard!!!

(#31) MdewC válasza SH4D0W2011 (#29) üzenetére

MdewC
(nagyúr)

Ez mondjuk jól hangzik. :)

Köszi.

(#32) pomk válasza MdewC (#28) üzenetére

pomk
(őstag)

Én azon játszom. Hibátlanul fut.
Igaz, kicsit süvít a gép, de minden ok vele.

(#33) MdewC válasza pomk (#32) üzenetére

MdewC
(nagyúr)

Az nem gond, azért van. :)

Köszi!

(#34) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(őstag)

PlayStation Community teszt. Bár akit még ezek után is győzködni kell... :D

Csak a PS!

(#35) PowerBuldog

PowerBuldog
(addikt)

Sajnos én csak HOLNAP kapom kézhez! :O :O

;]

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#36) Bad Pritt válasza pomk (#27) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Igazából most AC Syndicate-et tolom és itt kezdi megfeküdni a gyomrom a mérhetetlen mennyiségű összelopkodható cucc, ezért kellene egy olyasmi, amiben komplexebb mellékküldik vannak.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#37) utomi

utomi
(senior tag)

Most még nehezebb kivárnom az estét. :C Egyszerűen csak már ezekért az Exclusive címekért megéri megvenni a PS4-et. UC4, Last of US, most a Horizon és hol van még az év vége. Egyszerűen brutális amit a Sony művel. Nagyon remélem , hogy ebben a játékban sem fogok csalódni bár ahogyan olvasom biztosan nem. Valaki nyomja PS4 Pro+Full HD tévé párossal ? Nincs FPS drop? Sajnos a 4K-s TVm szervizben van remélem vissza kapom addig amíg még nyomom a játékkal. : DD

(#38) Apone33 válasza utomi (#37) üzenetére

Apone33
(őstag)

Én Pro-val játszom full hd-s tv-én. Nagyon szépen és stabilan fut eddig még semmi drop nem volt, még a nagyobb harcoknál sem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#39) Trevol22

Trevol22
(újonc)

Sziasztok, nekem ma jött meg a játék. A CD galaxistól rendeltem és ígértek előrendelőknek ilyen Nora Keeper Outfitet és nem tudom hogy most nekem ezt kód formájában kellett volna megkapnom vagy mi a fene. Mert a tokban semmi más nem volt csak az alap melyik gomb mit csinál lap.
Amúgy a játék nagyon szuper, azóta alig bírtam kivárni mióta megláttam E3on a gameplayt belőle. Szerintem aki szereti az RPG-gket annak ez a játék jó választás.

(#40) glspeter1 válasza Trevol22 (#39) üzenetére

glspeter1
(őstag)

A számla legaljára van ráragasztva a bónusz kód. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#41) Trevol22 válasza glspeter1 (#40) üzenetére

Trevol22
(újonc)

Ó basszus tényleg. Köszi. Eszembe nem jutott volna ott keresni xD

(#42) glspeter1 válasza Trevol22 (#41) üzenetére

glspeter1
(őstag)

Amikor a tokban nem találtam, egyből a dobozban kezdtem el keresgélni.
Hát mondom itt sincs b*szki, aztán eszembe jutott a számla. Gondoltam az újságokra csak nem ragasztották/írták rá. :DDD

Hogy a játékról is írjak valamit.
Eszméletlen. Még csak most kezdtem el, de ez valami bámulatos.
Jövő héten szabin leszek és egyre inkább úgy érzem, hogy életem legjobban időzített szabija lesz ez. :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#43) SH4D0W2011 válasza glspeter1 (#42) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Végre játszottam vele én is vagy 4 órát, igaz sokra nem haladtam, még a próba előtt vagyok. :D De ahogy mondod, eszméletlen. :) Mivel egy régi notin játszogattam többnyire eddig, így nem vagyok hozzászokva a szép grafikához, de ez még így is bámulatos, ahogy kinéz, pedig csak egy régi FHD monitorom van. Az elejétől kezdve nagyon tetszik, még rendesen el is érzékenyültem, Aloy-t egyből a szívembe zártam. :) Behúzott nagyon a játék hangulata, játszanék még én is, de muszáj aludni kicsit. :DDD

Csak a PS!

(#44) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Most jöttem havertól, toltam 1 órát a játékot, nem Pro PS4-en meg egy 80-as Full HD TV-n, igen meggyőző volt, amit láttam :K

[ Szerkesztve ]

(#45) MdewC

MdewC
(nagyúr)

Biztos nagyon jó lehet, mert alig van komment, annyira tolja mindenki. :)

(#46) MdewC

MdewC
(nagyúr)

Srácok? Lopakodni, bujkálni, lesből támadni mennyire lehet a játékban?

(#47) SH4D0W2011 válasza MdewC (#46) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Az elején még lehet elég jól, vannak kifejezetten stealth skillek, de később, a nagy dögök ellen nem biztos, hogy ez elég lesz. Vagyis inkább úgy mondom, hogy ellenük szerintem más technika lesz hatásos. :)

Csak a PS!

(#48) Vadernagyúr

Vadernagyúr
(senior tag)

Most elég jó árban hozzá tudnék jutni a játékhoz lemezes verzióban(15k).. Szerintetek megéri? Jó játék? :)

PSN: joskovagyok199

(#49) func93 válasza Vadernagyúr (#48) üzenetére

func93
(senior tag)

Szerintem teljes mértékben, ha tetszenek az ilyen fajta játékok, nekem minden forintot megért.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#50) SH4D0W2011 válasza Vadernagyúr (#48) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Jó, csak baromi nehéz kilépni belőle.
( Nem technikai akadálya van. :U :DD )

Az utóbbi időben nagyon kevés játék tudott beszippantani, és érte el azt, hogy ne gondolkodjak a kilépésen 1-1.5 óra játék után. Itt meg hopp, délutánból este lett. :)) Hihetetlen, ahogy kinéz az egész, baromi jó a szinkron, fantasztikus a zene, szeretni valóak a karakterek, és viszi az egészet a történet, legalábbis az elején nagyon, mellékküldetésem még csak néhány volt. Meg olyan smooth az egész játékmechanika, a gyűjtögetéstől kezdve a craftoláson át a harcig minden, nem unalmas egyik része sem. Ha szereted az open world rpg-ket, szerintem ez kötelező darab. :K

Ez a zene is basszus...

[ Szerkesztve ]

Csak a PS!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.