Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    Lepörgött a Modern Warfare 2 kampány, ha már az előző részét eléggé szerettem. Nagyon árnyalt az összkép, mondjuk úgy, hogy összedobtak egy elfogadható sztorit kicsivel szebb köntösben, ami változatosabb is volt szerintem látványra és helyszínekre. És kb ennyi is a jó, mert alulmarad összességében az MW 2019-hez képest és tele van buggal. Checkpont hibák (vagy alig ment vagy bekad és túl sokszor), az hogy a legrosszabb helyen már említést se érdemel. Beakadó teljesíthetetlen küldetések (kb a mission-ök felétől jellemző 3-4 pálya is akár), társak idióták, de van, hogy észre se veszi az ellen, vagy eltűnnek valamerre és a végén "megjelennek". Grafikában pedig fényforráskezelés a legszembetűnőbb (átlátszik hegyen, alagsorban, mindenen keresztül akár 10-14 is és csak látod, hogy világít valami, de máshol is volt más jellegű fényforrás hiba.

    Az előző rész szuper volt, nem történt semmi ilyesmi, míg ez rettentes, kb 3/10. Háromnegyed évvel a megjelenés után ez nevetséges, aki csak kampányért játszana szerintem, vétek érte pénzt adni, ha nem multizik néha. Nem tudom pc-n mi a helyzet, de az utóbbi évek egyik legszörnyűbb játékélménye volt.

    .

Új hozzászólás Aktív témák