Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz beyruth82 #107219 üzenetére

    Vannak az elementális képességek (Wood, fire, earth metal, water virtue), ezeket érdemes mindig úgy fejleszteni, hogy nagyjából mindegyik egy szinten legyen vagy az a hasznosabb ha specializálódok egyikre-másikra és azt fejlesztem minnél magasabb értékre?

    Nem. A fegyvered dönti el, hogy mire hogyan scale-el. De ez mindig csak az adott fegyverre lesz igaz, egy másik ugyanilyen amit esetleg felveszel, na az már lehet, hogy tök máshogy szkélel az elementálokra. De vannak az elementálokra alaptulajdonságai a szkéling mellett. Nemtudom már a melyik-melyik, de a zöld a HP-t növeli (jobban, mint a többi), van, ami a vihető súlyt növeli, stb. Egyébként nem is nagyon kell hozzá érteni, mert amikor növeled őket, akkor be lehet hozni az adatlapod, és mielőtt lekéred, látod, hogy mit fog csinálni. Szóval én mindig arra nyomtam fel, ami épp a legtöbbet növelte a azon az egy szem fegyveremen, amit összesen a hsználtam az egész játékban :D Meg néha dobtam a HP-ra, Sok jelentősége nincs a játékban egyébként. ha tudsz deflectelni, akkor lvl10-en is végigvihető a játék. Ezek a tulajdonságok alig adnak hozzá bármihez bármit. Az uppgrade köveket gyűjtsd be a fegyverhez, meg tanulj meg jól deflectenlni, a többi csak felesleges töltelék.

Új hozzászólás Aktív témák