Új hozzászólás Aktív témák

  • csabiks

    senior tag

    Sziasztok!

    Létezik, hogy egyszerre mind a 3 usb port elromoljon? Csupán az előlapit használtam a kontroller töltésére a gyári play n charge kittel, kb 2x fel is töltöttem rajta, aztán most nem hajlandó egyik portján sem tölteni. Először a kontrollerre gyanakodtam, de bármi másba dugva tölt..
    Aztán lett gyanús, hogy az xbox nem érzékeli, és valóban, mindegy mit dugok be semmi nem történik.

    Külföldi fórumokon tanácsként próbáltam alaphelyzetbe állítani, újraindítani, teljesen áramtalanítani órákra… stb
    Szerintem mindent kipróbáltam, tanácstalan vagyok. Ügyfélszolgálat szívesen gariztatja, de csak emiatt nem küldeném németbe. Egyébként az ügyfélszolgálatos azt mondta ilyen hibával még nem találkozott, nem szoktak elromlani.

    Szoftveres problémára gondolok, de a márciusi frissítés sem oldotta meg a problémát. Nektek valami tipp?

    Más:
    Csak, ha más is belefutna ebbe: Call of duty multi - invasion játékmódba iszonyatosan beesett az fps ha meglőttek, nem tudtam rájönni mi okozza, tegnap unalmamba rákötöttem egy másik szintén lg szintén 4k-s TV-re, és láss csodát a hiba megszűnt. Ráadásul a HDR10+ miatt olyan szinten gyönyörű és más lett a játék, hogy valami hihetetlen. +érzésre minimum 3x annyi lett az fps-em, pedig ez is csak egy 60hz tv. Szóval nagyon sokat számít a TV is, én nem is gondoltam volna. …

    "The loudest one in the room is the weakest one in the room."

Új hozzászólás Aktív témák