Új hozzászólás Aktív témák

  • pourri

    aktív tag

    Ha en is kozbeszolhatok elmondom a velemenyemet.
    En mindig felneztem azokra a gamerekre akik egy souls jatekot is be tudtak fejezni, en anno a Dark Soulssal probalkoztam, de korulbelul az elso tizedeben a jateknak feladtam. Nekem ez a tipusu mufaj nem jelent kikapcsolodast, mindenki szamara mas tipusu jatek adja a szorakozast ami igazabol a jatek celja. En nekem a tortenetkozpontu majdnemhogy interaktiv film tipusu jatekok jelentik a kikapcsolodast egy hosszu munkas nap utan, de emiatt nem szolom meg azokat akiknek nem, megtudom erteni akinek nem ez tetszik, vagy esetleg pont azok a jatekok a szerelmei ami nagy koncentraciot igenyel, es komoly harcrendszerrel rendelkeznek. Ez szamomra nem szorakozas, hanem kinzas, marcsak azert is mert nagyon ugyetlennek tartom magam, es nincs idegem minden kis szozsmoszre odafigyelni, nem tudom azt elerni, hogy egy pillanatra se lankadjon a figyelmem, pedig az ilyen tipusu jatekok megkovetelik ezt. Pont ezert jatszom Fifa-val is csak reszegen vagy barati tarsasagban fun-bol, és pont ezért inditok minden jatekban sztori mod nehezseget vagy easy-t, vagy pont ezert nem inditok el egy ER-t, mert tudom nem az en mufajom. De ez a jatek erdemeibol egyszeruen semmit nem von le, sot mi tobb nem nevezem perverzionak akinek ez jon be. Ugyhogy ertsuk meg valakinek ez, valakinek az. Egy tabor vagyunk az a lenyeg. Mindenkinek szep napot.
    (Bocsi az ekezet hianya miatt, sajnos most csak angol billentyu van a birtokomban.) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák