Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz szilchi #38391 üzenetére

    Én annak a híve vagyok, mindenki használja úgy ahogy szeretné. Ha hamar tönkre menne a drive, akkor nem érné meg nekik, mert gondoljatok bele. Nem tudom mennyi a gari idő, azt hiszem 2év. 2éven belül minden xbox360 drive tönkre megy, visszaküldik a szervizbe, az miért érné meg a microsoftnak. ? Itt magyarországon kb 7ezer ft a drive csere, ott tegyük kicsit olcsóbb 5ezer. Átszámítva persze. És mennyi xbox van magyarországon? Mennyi box van a világon? Szerintem lehet túlzok de szerintem a 900ezret biztos túlhaladta. És folyamatosan nő,nő,nő a "létszám", szerintem még egy fél évig tuti, míg be nem jelentik a nextgen konzolt. Én speciel, akitől kaptam az "ihletet" hogy xboxot veszek az egy ismerősöm. Elmentem hozzá, megtetszett egész végig shifteztem, és 4 gigása van! Van kb 7-8 játéka ,meghajtóval játszik mivel nincs winyója és semmi baja. Hibátlanul tökéletesen működik,minden ok vele, és kb másfél éve megvan neki. Először én is úgy voltam, hogy 4gigásat veszek, de inkább ,250-est vettem, mert ha töltök le játékokat ms pontért játékokat, akkor ugye oda kell a merevlemez, meg ha már megvan akkor kihasználom,hogy rátelepítem a játékokat. És akkor most jönnek a válaszok. "na látod, te is rátelepíted a meghajtódra , nem a lemezről pörgeted". Hát persze. Ha van egy merevlemez benne, akkor had használjam ki az adottságait. Mondjuk az igaz h még a 250-es meg a 4-es alapgép között kb 15e ft sincs , akkor inkább a 250-est érdemes, de ha használtan veszi akkor olcsóbb a 4-es szerintem még 20-al is, mert amilyen hírdetéseket látok 250-es gépek, és drágábban adják mint a boltba, röhej. Az egy dolog h "okosítva "van, de van olyan is amelyik nem, s mégis. Tehát. Nehéz.... Mondjuk én ha vennék xboxot,megint csak boltba vennék, nem használtan, főleg így hogy ilyen áron vannak.A hang meg h mennyire idegesíti a meghajtó hangja, az mindenkinek a saját maga ízlése. :D

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Aktív témák