Hirdetés

Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz roberto211 #27762 üzenetére

    Tényleg nem rossz az XBox maga, ráadásul tényleg nagyon állat lett a Slim, kiküszöbölték szerintem a legfontosabb hibákat!

    Viszont pont azon gondolkodtam el ma, hogy mivel én nem vagyok egy HC játékos, engem többek közt az MS üzletpolitikája egyre jobban visszaterel a PC-n játszáshoz.. Ha családi vagy baráti összejövetelről van szó nagyon jó dolog a BOX, elővesszük a kinectet, mindenki örül és hatalmas élményt ad.. De ha autózni vagy lövöldözni támad kedvem, akkor kiesett nálam. Amennyivel többe kerülnek a játékok, meg a Gold tagság a multizáshoz azt inkább ráköltöm a PC-mre és mindig tudok játszani a legujabb játékokkal is, szebb grafika mellett.. Fura de mióta megvan az Xboxunk jobban értékelem a PC adta lehetőségeket, olcsóságot és többet játszom rajta.. :D Ettől függetlenül megéri egy konzolt is tartani szerintem, tetszik is a HW maga, csak valahogy nincs kedvem a BOX árán felül még egy csomót csengetni az MS-nek. Nem sok a szabadidőm játszani, ezért sajnálnék pénz kiadni a Gold-ért, nem ártana ha ingyen adnák, de mivel elég nagy pénzről van szó szerintem ezt sose fogják meglépni...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák