Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz tPedro_ #59249 üzenetére

    "Akkor viszont a mostani feketezesnel is olcsobban lehet majd gametime-ot vasarolni."
    Nem valószínű. Eddig minden játékban drágább volt a legális megoldás, mint a feketézés.

    Gertrius:
    Tegyük fel, mondok neked ilyen itemet. Lehet az az item a te realmeden nem éri meg. Lehet az az item holnapra már nem éri meg. Mindkét esetben azt fogod mondani, hogy hülyeséget mondtam, pedig nem is :) Ez ugyanolyan mint a tőzsde. Mire valaki azt tudja mondani, hogy na azt megéri megvenni, arra már nem éri meg megvenni. Másrészt olyan szinten casual módon tolom egyelőre WoD-ot, hogy gyakorlatilag még AH felé se néztem ebben a kiegben. Mondjuk igazán Cata közepe óta nem is igazán érzem, hogy annyira szükség lenne a pénzre. Bár ez most pont WoD-al változhat. Nem véletlen, hogy a Blizz is most hozza be ezt a goldból gametime dolgot...

    J o e:
    "Remélem ,hogy AH-ban is lehet majd kereskedni vele, mert ez egyet fog jelenteni azzal, hogy egyre olcsóbb lesz a gametime :))"
    Nem feltétlen, pl. EVE Online-ban ahol már régóta van ilyen lehetőség, csak folyamatosan emelkedik az ára. De garantáltan lehet vele AH-ban kereskedni, amúgy semmi értelme nem lenne.

Új hozzászólás Aktív témák