Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Flatron710 #23189 üzenetére

    Én sem nagyon vettem észre, hogy gyúlékony lenne, bár ez lehet, hogy azért van, mivel alig megyek azzal a járgánnyal. :)

    (#23192) ollie: Fentről lövöldözött rám, valszeg az is besegített neki. Volt már, hogy én is lőttem már át Type-ot szemből 13 75-el úgy, hogy mozgott is, bár ahhoz nagy mák kellett.

    (#23205) Timyyy: Ebben a hsz-ben körülbelül magamra ismerek, pár napja én is így szidalmaztam, csak éppen az IS-3-mat, hogy milyen papír. :D

    (#23250) diegho: Azt vettem észre a napokban, hogy hiába én sebzem a legtöbbet gyakran, még sem mindig az enyém a legtöbb xp. Úgy látszik nagy jelentősége a felderítés általi sebzésnek és a frag-nek is, múltkor többet kapott egy olyan, aki kevesebbet sebzett nálam, viszont kettővel több frag-je volt. Az a "800" xp viszont tényleg nagyon durva, erre a körre szerintem megérdemeltél volna legalább 1500-at (2x és prém nélkül), még ha td-vel is voltál. Nem kevés lövésed ment mellé. Talán ez is befolyásolja már? :F

    (#23267) vhw: Vicces, hogy a tankok több, mint 75%-uk külföldi, de szerintem azért jó kis nemzet lesz. A non prémium Type keménynek ígérkezik tier 9-ben, bízok benne, hogy lesz olyan jó, mint a mostani T-54.

    (#23278) Fel: Remélem 8.2-ben jönnek, kíváncsi vagyok, mi lesz a gyengeségük és az erősségük. Erősségnek a páncélt tippelem, gyengeségnek pedig gyulladósak lesznek szvsz az üzemanyag tank miatt. Még az ammo rack is szóba jöhet, főleg ha majd nerfelik őket...

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák