Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz mcwolf79 #95064 üzenetére

    nagyon egyszerű, korábban is írtam:

    -ismerem a pályákat. tudom, hova tudnak beállni. ez mellet figyelem a térképet, arról lehet látni, hogy hol nem lehetnek (mert ha ott lennének, már spotolódtak volna)

    -ismerem az artykat is. milyen szögben, mekkora splashel milyen pontosan tudnak lőni, milyen gyorsan céloznak.

    -előző két pontból tudom, hogy hova állhatok, merre mozoghatok, hogy ne engem lőjenek. Ha tudod hol áll az arty, tudod milyen szögbe tud lőni, akkor akár egy kis kő is elég lehet fedezéknek, vagy egy meredekebb lejtő.

    -mivel lassan minden 10 tank megvan a játékban, így arty is. mivel játszottam velük, így saját kézből tudom, hogy mi nehezíti meg a legjobban a dolgukat. Pl az ritmusos előre-hátra totyogás nem.

    ez mellet van 30k csatám, ami nem botolással telt. így elég sok tapasztalat van az mögött, amit mondok. néha engem is telibevág egy, ez előfordul. de az általam észlelt "arty probléma" ezreléke annak, amit fórumokon olvashatok.

    sajnos ezen pontok mindegyike tanulást követel. mindenkinek egyszerűbb, ha nem kell tanulni, hanem simán nerfelni az artyt, és akkor nincs is szükség tanulásra.

    [ Szerkesztve ]

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák