Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #242998 üzenetére

    Ha low tierként jókat tudsz menni, akkor top tierként is megállnád a helyed :) Az lehet, hogy jobban fekszik neked a szabadabb mozgás és a kötöttség nélküli játék. Top tierként már illik azt csinálni, amit "elvár" a meta. A vk7501-en volt valahonnan még 18 x5 szorzóm, mondom leveszem. Nem raktam rá rammert, mert azt az elvet követem, amit QB mond, hogy a hosszú töltésidejű tankoknál fontosabb, hogy betaláljon a lövés, mint hogy 1-2 másodperccel hamarabb betöltsön. Így 16,6 sec feletti a töltésideje és vstab került rá, meg turbó + hardening. Amikor low tier voltam én is jobban szerettem vele játszani. Top tierként meg mindenki pittyegett meg hajtottak volna előre, de egy 16,6 sec töltésidejű tank nem támadhat egyedül, a csordában kell maradjon, de ők meg úgy képzelték, hogy én megyek előre, ők meg majd "fedeznek". Aztán ez vagy sikerül nekik vagy nem, inkább nem kockáztattam, ha nem jött velem legalább 2-3 tank, de akkor meg riportolással fenyegettek. Mindegy, riportoljanak, lesz.rom, egyedül nem mentem előre vele, ha top tier voltam. Ezzel a tankkal tényleg nehezebb volt emiatt a top tier játék.

    Egyébként létezik olyan, hogy könnyített MM, amikor például megveszel egy új prém tankot akkor valamennyi csatáig ezt biztosítja a WG. Ezt a WG is elismeri, hivatalos, de hogy mit jelent pontosan, azt titkolják. Amit ezen kívül én megfigyeltem, hogy mintha könnyebb lenne az MM, amíg nem fullosan kifejlesztett a tank, pl kis ágyú van rajta, de ez nagyon szubjektív és lehet, hogy nincs így, csak így tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák