Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Scheff #150861 üzenetére

    Figyelj Scheff... Mint ember semmi bajom nincs veled,miért is lenne, nem ismerjük egymást. :)

    A videóidban (amit megnéztem kb 3 videó ) találok jó pár kifogásolható dolgot,de úgy vagyok vele hogy nem muszáj néznem így hát többet nem is nézem.

    Azt áruld el hogy mégis hogy dícsérheted ennyire a WG-t illetve a WoT-ot? A 25% RNG nagyon tudja befolyásolni a csata kimenetelét. Főleg a végjátékban amikor marad 7hp az ellenfélben ezért bukó,vagy éppen a csapatból 4 tank lőszerrekesszel elszáll közel full hp-ról.

    Összevissza balanszolnak, nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal. Pénz, pénz pénz a mottójuk, cserébe nem működik a kliens, chat, szakasz, kampány, szerver, stb....

    Vagy nem menjünk messzire, itt ez a hallovínes "meglepetés". Mindenki nyomja hogy kapja a jobbnál jobb jutalmakat...aha...

    Még ez sem fix hanem véletlenszerű! :Y Itt van h1mpi, összeszedett vagy egy hét prémet és még nem ért a végére.. Én megcsináltam mindent és összesen 1 napot adott. Ez így szerinted megfelelő? Jobbára az 1500 kredites fogyókat vágta hozzám a szopásért cserébe. :U

    A baj az hogy így 8 év távlatából is több sebből vérzik a játék, és csak egyre rosszabb lesz mert a pénzünkért egyre kevesebbet kapunk.

    Nem a játékosállomány tehet ezekről a dolgokról,ne őket/minket okolj ha rávilágítunk azokra a hibákra amit játszi könnyedséggel ki tudnának javítani. (ha akarnák és nem csak a pénzzel lennének elfoglalva.) :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák