Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Razermazer #144898 üzenetére

    De azt is mondtam, hogy 2 veglet van : amikor az ellennel vannak a piroskak, vagy amikor nalad.Mostanaban inkabb hozzam kerultek, a WR-em ezen a heten 0,06-ot esett.Mondjuk szerencsere nem vagyok statbuzi, meg mar amugy sem erdekel csak az, hogy a 3x szorzozas meglegyen, mivel jo par agat huzok, es kell(ene) a jo legenyseg a vegso tankokba.Amiket huzok : Indien Panzer,T-54,T-34-85M + T-28 F mittudomen, 3 light - amcsi,francia, kinaj, sved 6os tank es td, cseh 6os es Skoda T40, aztan 3 japan tank, belole 2 prem, japan O-I + Tigrincs, A-44 vagy mi 7es ruszki tepsi, Pudel, es a tobbi ami most nem jut eszembe :)
    Jah igen meg a kinai 110, de szerencsere ahhoz mar csak 4k kell, es ki van kutatva a 9-es WZ111-1 stb.

    BÁ Nutrition : luchs ? Azon toprengek, hogy mivel amugy sem kell nekem a Leopard, es az Indien Panzer legenysege epp beletalalna az 5os nemet light-ba, aminek van az a geppuskaja, amint turheto lesz a legenyseg eladom a rakba, es megveszem a lightot.Habar lehet ha mar megvan, akkor kihuzom a Leo PT-t, de az is lehet hogy elunom, hogy vele balfaszkodjak...

    galervin93 : sztakurva :Y 4k spot damage, pofam leszakad.

    Mas : tegnap bekekitettem magam, kb 3-4 ev jatek utan...Nagyon jol ment a csata, az ellenfel sakk-mattot kapott, megyek csikicsukizni a megmaradt tankokkal, egy japan O-NI vagy mi a banat jott velem, beallt a seggembe, es a barom kitolt - mintegy pajzsnak hasznalva engem mert probaltam kifordulni - az ellenseg ele, szerencse, hogy nem ertek ra engem loni, mert mar tele volt a gatyajuk, mindenfelolrol tamadtak oket.Nem tudom, hogy szandekosan csinalta-e a nyomorekja - ha igen akkor megerdemelte hogy 2 lovesbol kilottem, ha pedig valami angolkoros gyerek volt vele, na akkor igy utolag elnezem neki...Aztan mentem meg vagy 3 csatat, ahol atlagba kilottem 2-2,5 tankot, es ha jol dereng a 4ik csatara mar el is tunt a kekseg.

Új hozzászólás Aktív témák