Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz cheatergs #49925 üzenetére

    100%-ban igazad van. A játékosok nagy része azért sem tud játszani, mert kihagyják azt a részt, amikor az alapokat kellene megtanulniuk. Látszik T7-től, hogy sokaknak fingjuk sincs a játékról. A tanulási időszakot annyira lerövidítette a wg, hogy nincs is. Ezt szívjuk mindannyian évek óta. (Ezért vannak 5 perces meccsek, mert a mocskos wg egy csapatba teszi az összes noobot. A wotban is megéltem ezt, nullás meccsek évekig nem voltak, most már szinte naponta belefut az ember. Felpörgették a játékot, mert akkor a pénz is felpörgetve jön. Szimpla matematika.) Meg lehet nézni a játékosok szintjét, le lehet ellenőrizni. Én megtettem. Azon lehet vitatkozni, hogy véletlenül-e, de én nem hiszem. Sokáig nyer valaki, ilyen csapatba kerül. Mindenki tudja ezt, mindenki mondta már itt is, hogy húha, ma szarrá nyertem magam, holnap lesz a "fordított nap". Szimplán egy mocskos csaló banda. A fél-egy évig OP. prmémekről nem is beszélve, és még sorolhatnám.
    Egyszerűen nem hiszek abban sem, hogy valaki 80-90% wr-t tud hozni napokig, akár 80-90 meccsen keresztül, olyan tökéletes játékos. És amikor rákérdezek: nincs titok, néha berongyolok középre aztán lövök akit érek..... :U Hát persze. Amikor kapok 5 csatát egymás után úgy, hogy 5-6 hajóval veszítünk..... Nekem kéne nyolcat kilőni? Biztos az én hibám, hogy nem nyolcasával szedem le a hajókat.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák