Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz ddt500hu #49793 üzenetére

    Amíg volt havi prémiumom, minden héten volt egy nap amikor minden meccsemet nyertem, amíg fent tudtam maradni, mindegy milyen hajóval. Téged szeret a wg, játékban akar tartani. Én most pár hónapra biztosan félreteszem ezt a szart. Mindkét accon az utolsó 40-50 csata hirtelen 40% wr-re esett le, és már halálra unom magam, hogyha nyerni akarok, vagy prémmel, vagy orosszal kell mennem, vagy havi-éves prémiumot kell venni. Úgyhogy elmennek a p...-ba. Mentem stock hajóval, és már a wotban is ezt csinálta ez a mocsok banda, hogy irgalmatlan szar csatákba rakta be az embert, hogy költse az fxp-t, amit természetesen dubiból vagy goldból kell állni, éreztették az emberrel, hogyha nem veszed meg a drága modulokat, szart sem ér a tank. Itt meg minden második csata után felugrott az dubi-ból fxp ablak, amire rá sem nyomtam. Érdekes. Sosem ugrott fel az ablak. Emlékeztet, hogy van még dubid amit elb@szh@tsz. A WG jelszava: "kölcsé bammeg, mert ha nem költesz, takarodjál" Az utolsó időkben már rettenet fos csaták voltak. Ez már annyira szar, hogy a szervereket le kéne már kapcsolni, nem kéne szétbarmolni az emberek idegeit. Utolsó meccsemen, JB-vel egyedül értem valamit is. 2 DD AFK volt a csapatunkban. Az ellenfél is felajánlotta, hogy jelenti őket, mert így is megszenvedtek velünk rendesen, DD nélkül. Nálunk 3, náluk 1 hajó maradt, és nem tudtuk az uccsó cap-et behúzni, elbújdosott az nmy DD. Na ennyi elég volt. És azt merik mondani hogy minden játékos azonos esélyekkel indul csatába. Ez olyan, mintha nálunk valami prominens görény a Ferrárijából kiszállva azt nyilatkozná, hogy nálunk nincsen korrupció.

    ui.: Ja, rájöttem, mi volt a probléma a Warspite-tal. Már többször panaszoltam itt. Rájöttem. Addig volt 68% wr-em vele, amíg tartott az új acc. nyitásakor kapott prémium. Utána nem tudtam vele nyerni hirtelen. Ó hogy rohadnának meg...

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák