Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz Tüzi #49671 üzenetére

    Misszu a másik acc.-on a kedvencem. Jó köreim vannak vele, külön imádom kibszni a DD-ket. Ez mindig nagy örömömre szolgál.
    Ezek szerint a WG mindenkinek más-más hajót ad ;) . Én tényleg simán kipróbálnám, hogy valakivel ideiglenesen accot cserélnék, és elkezdeném én is és a másik is játszani a kedvenc hajójával. (Ha van telefonszám, úgysem lopja el az ember a másikét, mert nem tudja.) Érdekes lenne az eredmény. Vagy ddt500 tolna 10 meccset a Conquerorommal, és ott is 150k lenne-e az átlagsebzés, 70% WR-rel? Egyébként az accom előző tulajával összehasonlítva valamivel jobban megyek, valamivel meg ő jobban ment mint én nost. Sims-Misszu-Hindi nagy kedvencem. Salem is, habár azzal szar vagyok, de nagyon élvezem.( <50%)

    Amit pl. nem értek: Warspite. 30 meccsig 65% WR. Most 50 meccs, 40% körüli WR. Nem hiszek az összeesküvés elméletekben, de ennyire leépültem volna ilyen rövid idő alatt? Nem hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák