Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz SoulReaver #45549 üzenetére

    Én is a wottal kezdtem. Az elején az is hangulatos volt. Lassan haladtam, de ott is elbaltázták. 15-0 és 0-15-ös 5 perces rush-ok után eldöntöttem, hogy abbahagyom. De szerencsére ott voltak a folyók,tavak, hegyoldalak ;] Nem értem miért cseszi el a WG a játékait. Mentem talán Salemmel, és több hajón , időben is elkülönülve 1310-es sebzéseket adott be sokszor. Ugyanez Conquerorral. 6540-es sebzések. Különböző hajóknak, különböző időben. Csak a lőszertípus volt azonos. Na most a szemébe röhögök annak aki szerint ez csupa véletlen, és csak konteo. És az sem véletlen, hogy már a meccs elején érezni, hogy adja vagy nem adja.

    Szerintem a titok az, hogy a wg-nek választania kellett, hogy a meglévő játékosállomány megtartására törekszik, vagy megpróbál tömegeket bevonzani egy nagyjából működő játékkal. Anyagi megfontolásokból ez utóbbit választotta. Néhány év alatt megszedik magukat, aztán a többit nem le...-ja ?

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák