Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz ZavaBalazs #72615 üzenetére

    Köszönöm.

    #72616) csizi90: Mesélek: Eddig egyik mostani build-del sem működött se 920-on se 930-on (166-tól felfelé), HR-rel vagy anélkül az tökmindegy. Ma próbáltam alkalmazáson belülről is, az sem megy. Mutatja, hogy tölti fel aztán eltűnik hirtelen és semmi nem jelenik meg a felhőbe. Ha a Fényképekből indítom a feltöltést akkor meg azonnal hibád dob, csak az elsőt tölti fel. Az, hogy neked működik nagyon jó, de nekem akkor is működésképtelen az egész úgy ahogy van ezért muszáj vagyok valami alternatívát keresni ha ez a szerencsétlen MS a saját platformján a saját felhőszolgáltatást nem tudja hiba nélkül működtetni. 8.1-en működött szépen 10-en viszont nem, de ne gyertek nekem a béta dologgal mert 166-os build előtt volt igazán béta a rendszer (vagy inkább alfa) és addig képes volt működni. Meg amúgy is, saját felhőszolgáltatás! Legyen már az elsők között, hogy a saját szolgáltatását integrálja normálisan a rendszerbe...
    Feedback-et is hiába dobom már hónapok óta, tojnak rá egy nagyot.

    Dropbox-os 2GB-ot lehet növelni valahogy egyszerűen fizetés nélkül :) ? Mert azzal szimpatizálok, úgy látom univerzális app is van hozzá, telóra meg tabletre is. Kérdés, hogy a háttérben való feltöltés működik-e?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák