Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz D.Orion #8927 üzenetére

    "Te aztán jól félreolvastál mindent!" Ne túlozzunk pls.
    Akkor angolozzunk egy kicsit:

    1. "Individual stages must be completed on the same type of vehicle, e.g. aircraft or tank - but you can complete following stages on different vehicles (e.g. Stage I with tanks, Stage II with aircraft etc.)."

    Tehát, az egyes fokozatokat egyforma járművel kell befejezni, DE a következő szint befejezhető a másikkal is. (pl az első repülőkkel, a második tankokkal). Ugyanúgy hozzáadja a killek számát az előző szintből, de teljesen mind1, hogy szintenként váltasz e járművet. Ezt meg te nézted be. Nincs több hozzáfűzni valóm.

    2 még ide kapcsolódik: "You can receive the prize for completing each individual stage only once (e.g. by completing Stage I on aircraft, completing it also on tanks will yield no additional reward)"
    Minden szint után megkapod az érte járó jutalmat, de csak egyszer, tehát hiába állsz neki repcsivel és tankkal is szerezni X darab killt. (De gondolom ez eddig is egyértelmű volt)

    3. Stage 5 (ugye ez a érdekes inkább):
    "Stage IV: 150 / 75 / 30 player kills on air vehicles OR 150 / 75 / 75 player kills on ground vehicles"
    "Get either the CAC Boomerang Mk. I or the CAC Boomerang Mk. II
    Igen a 150 kill után dob egy gépet randomra a kettő közül (nem választható), ezt nem olvastam el figyelmesen, Uram Bocsá'...

    És van még egy csavar, ha már esetleg meg lenne mind2:
    "- OR, if you already own both Boomerangs -"
    "Get one 'Crocodile Trophy' with the following items:
    300% Silver Lions Booster (2 games) or 300% Research Points Booster (2 games)
    Golden Battles Wager"

    Ezt szerintem nem kell magyarázni. (csak azért írtam ezeket le, hogy tiszta legyen, én hogyan értem amit leírtak)

    A hsz.-ed másik oldala:

    Én úgy gondolom eddig elég segítőkész voltam mindenkivel, még akkor is ha valamilyen magyarázatba hiba csúszott. Nem tudom,mivel érdemeltem ki az arrogáns, kioktató hsz.-edet, elnézést hogy nem értettem a "poénodat" pár hsz.-el lentebb, a jövőben akár ignorálhatjuk is az egymásnak irányzott kommentelést ha te is így gondolod.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák