Új hozzászólás Aktív témák

  • csaabz

    őstag

    Gondoltam már arra, hogy megosztom veletek golden wager szerzős tapasztalataimat. Általában 3-an játszunk, ebből 2 haverom amerikaiakkal, én meg oroszokkal. Nekem 9 gépem van, nekik 8-8. Ez most soknak tűnhet, de biztosra akarunk menni mindig, minden helyzetben, legyen az Ground attack, vagy (Air) Domination. A legénység magasan fejlesztett, a bombázóimban Ace emberkék ülnek, a többiben Expert. Fontosnak tartjuk közben a kommunikációt a csapatmunkához, így skypeot használunk.
    A tapasztalatok azt mutatják, hogy a 3.7 BR-ben (ebben játszunk mi) a nemzetek alkalmasságának sorrendje:

    1. Amerika (jó vadászok, valamint a B-25 és az A-20, amik elviszik a hátukon az egészet)
    2. Oroszok (lentebb kifejtem)
    3. Angolok (egy kis ez, egy kis az, + Lancaster bombázni)
    4. Németek (van bombázó rendesen, de kevés használható vadász)
    5. Szerencsétlen japánok (ejj-ejj)

    Mivel én az oroszokba ástam bele magam, azokról fogok írni. Szóval 9 gépem van, ebből 2 bombázó és 7 vadász:

    IL-4 - Bombázó 2 tonna teherrel, alacsony sebesség (még zuhanásnál is), a lövészek nem tudják megvédeni a gépet szinte semmilyen esetben. Bázisok ellen hatásos.

    Ar-2 - Bombázó 1,5 tonna teherrel, a lövészek csak 7 mm-es fegyverrel lőnek, de még így is hatékonyabbak, mint a fenti gépnél. Lehet vele zuhanó bombázni, egész jól kanyarodik méretéhez képest.

    La-5 - Jól bevált gép: 2*20 mm, a fordulás nem a legjobb

    La-5F - Az előzőhöz hasonló, de jobban fordul.

    Yak-7B - 1*20 mm + 2*12 mm. Nagyon jól fordul, szeretem

    I-16 type 27 - 2*20 mm, Rendkívül fürge, hozzáértő kezekben brutális, viszont könnyen gyullad

    MiG-3-34 - 2*20 mm, Általános gép, fordulni nem szeret

    Hurricane Mk IIB (Premium) - 2*20 mm + 2*12 mm. Igazából nem vált be nekem. Az adatai alapján jónak tűnt.

    P-47D-27 (Premium) - Mindenre jó, a 8 db amerikai 12,7 mm felgyújt akármit és vész esetén rá lehet tenni 1250 kg (!!) bomba terhet

    Mások véleménye az enyémtől eltérhet. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Új hozzászólás Aktív témák