Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    Radi szellőztetős téma.. (ha nem ide való akkor sry, átvándorolok a ventis topic-ban)

    A Define 7 XL-ben van jelenleg elől egy freezer 2 360, ezen van 6 darab fractal 120-as venturi pwm, (ezen van elől a tágulási is a pumpával) felül pedig, a vga radi, ami egy xflow 360 amin van 3 darab eloop b12-p. Hátul pedig a ház saját 140-ese, ami kifelé fúj.

    Visszaraktam hikomat üzemmódra a vga-t, azért is, mert nyáron úgysem fogom tudni rendesen hűteni a meleg miatt, illetve így is elég.. A kérdés az, hogy próbáltam úgy belőni, hogy nagyjából halk legyen.. így az eloop-ok ~1300 RPM-en mennek, így kb. némák (és felül érzem, hogy tolja ki a levegőt), a fractalokat kicsit jobban hajtva, kb. 1400-1500rpm körül, hogy csak több levegő menjen befelé. Sokkal többet már nem tudok adni a ventukriknak, mert hangosak.. :)

    Ez szerintetek így elég lehet? Vagy ezt érzésre kell? Ahogy látom a hőfokokat? Persze a kör azért szépen átmelegszik, mert fűt a vga. :) De ez így még élhető.

    Azt láttam, hogy a B12 bőven jó a 45-ös radinak, csak, próbálom úgy csinálni, hogy so halk legyen, de legyen levegő..

    Őszintén szólva, megfordult a fejemben, hogy előre is pakolok B12-ket, de az kicsit sok lenne most. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák