Új hozzászólás Aktív témák

  • w580

    tag

    válasz stnorcy #65753 üzenetére

    Szia!
    1. lépésnek vegyél normális házat ( én TT Core V21 -vel nyomulok ,kisebb kocka 3db 240 radiátort simán elnyel).
    2. CPU blokk ami nekem bejött Barrow ( kínai - aliexpress)) vagy nézzél EK-t használtan.
    3. Radiátor igazából szerintem mind1 csak réz legyen Magicool is volt nálam teljesen hibátlan az is. Szoktak hirdetni az aprón is.
    4. cső - 1. mindenképpen puma csövet ajánlanék, próbára mind 1 , hosszútávra ajánlottak itt 1-2 jó bevált márkát / típust. 10/13 ra szavaznék ahhoz sok fittinget is lehet kapni olcsón.
    5. Fittingek - barrow, bykski , EK, stb... réz legyen mindenképp, nagyon no name-t nem ajánlom.
    6,Pumpa, hát ez a sarkalatos pontja. DDC/D5 ide érdemes nagyobb összeget rászánni.
    7. Folyadék deszt víz + alkohol, vagy EK Cryofuel clear.

    Igazából ennyi.

    Fontos nyomáspróbázás, erre valami tesztelőt érdemes venni / csinálni. Egyik nap volt róla szó.

    Én személy szerint csak akkor ajánlanám, ha érdekel a dolog. Igazából ez már majd nem egy hobbi.

    Olvasgass itt, nagyosok infó le van írva, csak vissza kell tekerni ... :)

    Ötletek házadhoz: youtube házad + water cooling aztán lehet nézegetni :C

    Illetve még annyi, ne legyen illúzióid hogy 1. végeleges setupot összeraksz. Nekem most 3 változatnál jár, 6-7 hónap alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák