Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    Üdv!

    No, már az össze dobott vízhűtésem futja a teszt köröket a házon kívül...
    Szóval HELP! :D

    A lényeg, hogy ha mindent úgy "állítok", olyan magasságokban, ahogy a gépben majd lennie kellene, akkor gebasz az egész, szóval a szivattyú "vinnyog", ami alatt azt értem, hogy felbőg, olyankor alig nyom/szív, aztán megint neki szalad, megint felbőg, megint nekiszalad, és ezt folyamatosan csinálja - amíg majdnem vele egy szintre, közel vízszintes helyzetbe nem fektetem már majdnem a tartályt - akkor már úgy megy, ahogy kellene...
    Szóval lévén óriási tapasztalatom a vízhűtés terén, tuti én b@sztam el valamit, csak szeretném tudni, mit... :DDD
    Első körben próbálnék a tartályra koncentrálni: van benne egy kisebb cső, kb 5 cm-re lóg ki az aljából, azon szív a szivattyú. Van egy másik, ami jóval magasabb, azon megy be ugye a tartályba a víz - tudtommal így kell.
    Ja, egyébként a víz ugye a tartályból a szivattyúba, onnan a blokk, onnan a radi, onnan vissza tartály - remélem így jó....
    Azt tudom, hogy a blokkba középen be, szélen ki, ez stimmel. Aztán radi - ott mindegy, melyik be és melyik ki? Ezt passzolom..
    Hamarosan rakok fel képeket, hogy látható legyen a mizéria, de addig várok tippeket, mert ezt így nem építem be... :R :R :R

    Köszönet!

    [ Szerkesztve ]

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák