Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz MPowerPH #64198 üzenetére

    Igen az elektronika csere volt az első amit megtettem, az elektronikája jó mindkettőnek, a motor viszont halott, sajnos, így megy vissza RMA-ba. Csak addig is az idegeskedés. :(
    Kár, hogy az elektronikát is vissza kell ilyenkor küldeni, azt megtartottam volna tarcsiba.

    Menüt átnéztem amikor még rajta volt a top, és fel volt töltve picit, ha indul akkor ne szárazon.
    12v-ot megkapta szépen, konkrétan 12.0021V amit kapott a tápról. (Seasonic gold)
    Direkt ugyan arról az ágról és ugyan arról a sata portról hajtottam meg mindkettő pumpát, külön- külön. Sajnos a motor halott :o
    Power-t is állítottam, semmi sem történt 0-100% között, csak ami a videóban látható.
    Factory reset is volt, de nem hozta vissza.
    A másik, ami jó, egyből írta fordulatszámot, folyadékhőt, stb, amiket kell.
    100%-on a heatkiller toppal olyan halk volt mint az EK D5 Revo top 45% pwm jelen, zongorázható a csend, legalább ez picit kárpótol..

    A sata hosszabbító az sata to sata vagy pedig molex-> sata adapter volt amivel próbáltad?
    Nekem ennél a buildnél úgy látszik sikerül kifogni pár dologból a gyári hibások egy részét :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák