Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz rup1u5 #59441 üzenetére

    A Bleeding már az első használatkor keletkezett! Azért merem ezt így állítani mert most álltam neki egy ek aorus blokknak(vatta új), de előtte feltettem a kínai teszt pumpámra hogy megnézzem ha folyadékot kap szivárog e vagy lesz e bleeding, Bleeding egyből lett, amint a folyadék elért a blokkba :(( Picit utána húztam a gyári húzásnak, és fél fordulatot olyan simán fordult az összes imbusz hogy alig hittem el :(

    Na de fél órája már megy a tesztkörben a gpu blokk, alá szalvétáztam, biztos ami biztos alapon... hát fél óra alatt lett alatt egy 20-as nagyságú kék folt. :( (tettem egy kis kék ek lötyöt a teszt loop folyadékába hogy ha folyik/könnyezik akkor jobban észrevegyem majd)

    Egy helyről láttam könnyezést csak, így most direkt kitámogattam úgy a blokkot és a csöveket hogy biztosan úgy álljon, ha könnyezik tovább akkor egyből megy az akta ez ek-nak, és próbálom gariztatni az új blokkot.
    Összes csavart áthúztam újra ismét hátha csak ennyi lenne, de akkor is bosszantó.. Bánom, hogy nem videóztam amikor a folyadék elérte a blokkot és megjelent a bleeding, majdnem infarktust kaptam

    Ui: Gyakorlatilag minden csavar csak azért van benne a blokkba hogy legyen külön zacsiba, ha oda írták volna hogy szereld magad, és húzz újra minden csavart nem zavarna ennyire.

    Pakmara: Pécsen egyik elektronikai boltba se tartanak ilyet, de még rendelést sem vesznek fel Nyák lakkra, mert nem viszi senki szerintük, 3 ilyen boltot hívtam fel akinél esély lett volna rá, hogy kapjak :(
    Vészmegoldás asszony körömlakkja, hál isten van átlátszó, bár volt sipákolás amikor mondtam mire kell ;]

Új hozzászólás Aktív témák