Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #5447 üzenetére

    Igen, néztem annak idején ezt a vizes rendszert, és sejtettem, hogy Alienwarerel kapcsolatban meg fogod említeni. Egy másik kisebb laptop árába kerülhet :D , tekintve, hogy a tulajnak volt pénze a méregdrága laptopra. :)

    Meg ha otthon van fasza kijelződ/bill/egér meg a melóhelyeden is lassan ott tartunk, hogy üzleti laptop + fullos asztali gép árban..... talán +1 tablet is belefér, hogy munkahely és otthon között levelezés és SD kártyán adatokat tudjál vinni. PL: filmet melóhelyre, hogy elüsd az időt, mert játszani melóhelyen tényleg pofátlanság.... :D

    DIGITXT
    (Tudom, dokkolóval egyszerű, de akkor is.)
    Azt is legyen pénze kifizetni az embernek 30.000 körül van a dokkoló egy géphez. / port replicator ként árulják / Gyorsan körbeértél a gondolatmenettel.......... :)

    3) nem tétel nekik kifizetni Általában nem ők fizetik ki hanem ugrálnak apu/anyu torkán.....
    Illetve '"hipszter"....
    Mire jó az ipad ??? Megmutatni másoknak, hogy én annyit keresek, hogy megengedhetek magamnak. Kolléga nyert egyet kiállításon és arra jött rá reggel szarás közben tök jó híreket és emailt olvasni.... :D

    [ Szerkesztve ]

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák